text.skipToContent text.skipToNavigation

DEBICA 165/65R14 79T FRIGO 2 MSID EK000225095

DEBICA 165/65R14 79T FRIGO 2 MSID: EK000225095

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.430 ден

Цена
3.190 ден

DEBICA 165/65R14 79T FRIGO 2 MS, Сезона: зимска, Ширина: 165, Висина: 65, Дијаметар: 14".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Брендот Debica како подгрупација на GOODYEAR се таргетира кон средната класа на потрошувачи како со цена но и со дизајнот на контактана површина кој е превземен од Sava Eskimo s3+.Подобрени возни својства на влажни коловози и снег, достапни цени од средна класа со повеќе од добар квалитет. За повеќе информации околу автомобилските пневматици ве очекуваме да не контактирате на телефонскиот број 02 3202 900.
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Debica
дијаметар 14
Висина 65
Ширина 165
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!