text.skipToContent text.skipToNavigation

DEBICA 185/60R14 82T FRIGO 2 MSID EK000079564

DEBICA 185/60R14 82T FRIGO 2 MSID: EK000079564

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.580 ден

Цена
3.290 ден

DEBICA 185/60R14 82T FRIGO 2 MS, Сезона: зимска, Ширина: 185, Висина: 60, Дијаметар: 14".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:60
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:82Т
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Debica
дијаметар 14
Висина 60
Ширина 185
Сезона Зимска
носивост 82
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!