text.skipToContent text.skipToNavigation

DEBICA 195/65R15 91T FRIGO 2 MSID EK000225084

DEBICA 195/65R15 91T FRIGO 2 MSID: EK000225084

3.620 ден

Цена
3.290 ден

DEBICA 195/65R15 91T FRIGO 2 MS, Сезона: зимска, Ширина: 195, Висина: 65, Дијаметар: 15".  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 07.10.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Брендот Debica како подгрупација на GOODYEAR се таргетира кон средната класа на потрошувачи како со цена но и со дизајнот на контактана површина кој е превземен од Sava Eskimo s3+.Подобрени возни својства на влажни коловози и снег, достапни цени од средна класа со повеќе од добар квалитет. За повеќе информации околу автомобилските пневматици ве очекуваме да не контактирате на телефонскиот број 02 3202 900.
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Debica
дијаметар 15
висина 65
ширина 195
Сезона Зимска
Вид на возило Лично возило