text.skipToContent text.skipToNavigation
DIPLOMAT HP 195/65R15 91HIDEK000281310
3.730  ден
Цена
2.425  ден
DIPLOMAT се произведува во европските земји Полска, Словенија, Франција, Турција и некои од поголемите димензии во Германија, односно во фабриките низ европа на GOODYEAR корпорација. Гумите на брен...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

DIPLOMAT се произведува во европските земји Полска, Словенија, Франција, Турција и некои од поголемите димензии во Германија, односно во фабриките низ европа на GOODYEAR корпорација. Гумите на брендот "DIPLOMAT" гарантираат пристојни возни карактеристики во сооднос со цената. Оваа димензија е произведена во Франција.Гумите подлежат под 12 месеци гараницја од овластениот дистрибутер за Дипломат односно Goodyear. Количините се ограничени и може да се проверат на контакт бројот 02 3202 900.
Сезона Летна
ширина 195
висина 65
дијаметар 15 "
Бренд Diplomat