text.skipToContent text.skipToNavigation

DIPLOMAT HP 205/55R16 91HID EK000281286

DIPLOMAT HP 205/55R16 91HID: EK000281286

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.580 ден

Цена
3.390 ден

Производител: Diplomat Сезона: Летна Вид на возило: Автомобил Ширина: 205 Висина: 55 Дијаметар: 16 Индекс на носивост и брзина: 91H  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DIPLOMAT се произведува во европските земји Полска, Словенија, Франција, Турција и некои од поголемите димензии во Германија, односно во фабриките низ европа на GOODYEAR корпорација. Гумите на брендот "DIPLOMAT" гарантираат пристојни возни карактеристики во сооднос со цената. Оваа димензија е произведена во Словенија.Гумите подлежат под 12 месеци гараницја од овластениот дистрибутер за Дипломат односно Goodyear. Количините се ограничени и може да се проверат на контакт бројот 02 3202 900.
Бренд Diplomat
дијаметар 16
Висина 55
Ширина 205
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!