text.skipToContent text.skipToNavigation

DIPLOMAT WINTER ST 185/60R14 82TID EK000331877

DIPLOMAT WINTER ST 185/60R14 82TID: EK000331877

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.140 ден

Цена
2.890 ден

DIPLOMAT WINTER ST 185/60R14 82T, Сезона: зимска, Ширина: 185, Висина: 60, Дијаметар: 14".  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Брендот Diplomat е произведен во Фабриките на GOODYEAR во Полска актуелната зимска сезона. Одличен баланс помеѓу квалитетот и цената, која е таргетирана и ја напаѓа средната класа на потршувачи. На тестовите Дипломат гумите се покажани со препорачливи резултати и голем проент на "buy again" од страна на корисниците. Во фабриките на GOODYEAR се прават брендовите:Дипломат,Сава,Фулда и Дебика. Политиката на нашата фирма е да не продаваме постари гуми од актуелната зимска сезона. Повеќе информации и цени за гумите може да добиете секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900.
Бренд Diplomat
дијаметар 14
Висина 60
Ширина 185
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!