text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 155/70R13 75T STREETRESPONSE 2ID EK000426227

DUNLOP 155/70R13 75T STREETRESPONSE 2ID: EK000426227

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.180 ден

Цена
4.890 ден

DUNLOP 155/70R13 75T STREETRESPONSE 2  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 155/70R13 75T STREETRESPONSE 2
Бренд Dunlop
дијаметар 13
Висина 70
Ширина 155
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!