text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 185/65R15 88H SPT BLURESPONSEID EK000426220

DUNLOP 185/65R15 88H SPT BLURESPONSEID: EK000426220

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.210 ден

Цена
4.600 ден

DUNLOP 185/65R15 88H SPT BLURESPONSE  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 185/65R15 88H SPT BLURESPONSE
Бренд Dunlop
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 185
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!