text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 195/65 R15 91T WINTER TRAILID EK000558811

DUNLOP 195/65 R15 91T WINTER TRAILID: EK000558811

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.790 ден

Цена
4.390 ден

DUNLOP 195/65 R15 91T WINTER TRAIL  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 195/65 R15 91T WINTER TRAIL
Бренд Dunlop
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 195
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!