text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 195/65 R15 91V SP SPORTID EK000592691

DUNLOP 195/65 R15 91V SP SPORTID: EK000592691

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
5.700 ден

DUNLOP 195/65 R15 91V SP SPORT LM 705  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 195/65 R15 91V SP SPORT LM 705
Бренд Dunlop
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 195
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!