text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 225/40 R18 92V WINTER TRAIL MFSID EK000558812

DUNLOP 225/40 R18 92V WINTER TRAIL MFSID: EK000558812

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.160 ден

Цена
9.390 ден

DUNLOP 225/40 R18 92V WINTER TRAIL MFS  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 225/40 R18 92V WINTER TRAIL MFS
Бренд Dunlop
дијаметар 18
Висина 40
Ширина 225
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!