text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 225/40ZR18 (92Y) SPT MAXX RT 2 XL MFSID EK000426245

DUNLOP 225/40ZR18 (92Y) SPT MAXX RT 2 XL MFSID: EK000426245

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.600 ден

Цена
5.900 ден

DUNLOP 225/40ZR18 (92Y) SPT MAXX RT 2 XL MFS  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 225/40ZR18 (92Y) SPT MAXX RT 2 XL MFS
Бренд Dunlop
дијаметар 18
Висина 40
Ширина 225
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!