text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 225/50R17 94H WINTER SPT 5 MFSID EK000558997

DUNLOP 225/50R17 94H WINTER SPT 5 MFSID: EK000558997

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

9.780 ден

Цена
8.990 ден

Премиум брендот DUNLOP кој е ориентиран на поголемите димензии на патнички возила и SUV се покажа прв на тестовите на германскиот авто-мото сојуз ADAC на последниот тест. Сите тестови може да ги по...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Премиум брендот DUNLOP кој е ориентиран на поголемите димензии на патнички возила и SUV се покажа прв на тестовите на германскиот авто-мото сојуз ADAC на последниот тест. Сите тестови може да ги погледнете на нивниот официјален сајт https://www.adac.de/rund-ums-fahrzeug/tests/reifen/winterreifen/ и англискиот премиум магазин за автомобили https://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/winter-driving-special/93097/winter-tyres-test-best-tyre-brands-reviewed Гумите се произведени во тековната сезона, на нашиот сајт не се продаваат стари гуми, односно постари од една година. Гаранцијата е фабричка која трае 12 месеци.
Бренд Dunlop
дијаметар 17
Висина 50
Ширина 225
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!