text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP 245/35R20 95Y SPORT MAXX RT2 XL MFSID EK000426212

DUNLOP 245/35R20 95Y SPORT MAXX RT2 XL MFSID: EK000426212

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

19.760 ден

Цена
17.500 ден

DUNLOP 245/35R20 95Y SPORT MAXX RT2 XL MFS  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 245/35R20 95Y SPORT MAXX RT2 XL MFS
Бренд Dunlop
дијаметар 20
Висина 35
Ширина 245
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!