text.skipToContent text.skipToNavigation

Diplomat 185/65 R15 88T Winter STID EK000584133

Diplomat 185/65 R15 88T Winter STID: EK000584133

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.330 ден

Цена
3.000 ден

Diplomat 185/65 R15 88T Winter ST- Бренд на GoodYear корпорација, тековна сезона производство.  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Diplomat 185/65 R15 88T Winter ST- Бренд на GoodYear корпорација, тековна сезона производство.
Бренд Diplomat
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 185
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!