text.skipToContent text.skipToNavigation

Diplomat Winter HP 205/55 R16 91HID EK000226597

Diplomat Winter HP 205/55 R16 91HID: EK000226597

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.550 ден

Цена
3.290 ден

Поризведени од GOODYEAR корпорација исто како Dunlop,Sava,Debica и FULDA. Гумите Дипломат се произведени во актуелната есен/зима сезона. Се поризведуваат во повеќе...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Поризведени од GOODYEAR корпорација исто како Dunlop,Sava,Debica и FULDA. Гумите Дипломат се произведени во актуелната есен/зима сезона. Се поризведуваат во повеќе земји зависи од димензијата односно се произведуваат во Турција,Полска,Германија(над 17 инчни гуми). Нивниот квалитет ја задоволува средната класа на купувачи. Возните својства се балансираат со одлични на снег и добри на мраз и влажни коловози. Постои фабричка гаранција од 12 месеци која се прегледува комплето со целиот бандаж. Повеќе информации на нашиот контакт телефон 02 3202 900.
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Diplomat
дијаметар 16
Висина 55
Ширина 205
Сезона Зимска
носивост 91
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!