text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 175/65 R14 82T ECOCONTROLIDMK-38331
3.800,00 ден
Нашата најниска цена
2.470,00 ден

Пневматиците на FULDA се со препознатливиот германски квалитет, одличен однос помеѓу цената и квалитетот.


FULDA пневматиците се со одлично дизајнирана шара која одржува максимален к...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

Пневматиците на FULDA се со препознатливиот германски квалитет, одличен однос помеѓу цената и квалитетот.


FULDA пневматиците се со одлично дизајнирана шара која одржува максимален контакт со подлогата за полесно и прецизно управување на возилото.


Image

Сезона Летна
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми