text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 185/65R15 88T KRI MONTERO 3 MSID EK000411851

FULDA 185/65R15 88T KRI MONTERO 3 MSID: EK000411851

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.890 ден

Цена
3.590 ден

FULDA 185/65R15 88T KRI MONTERO 3 Сезона:Зимска Ширина:185 Висина:65 Дијаметар:15  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 185/65R15 88T KRI MONTERO 3 MS
Бренд Fulda
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 185
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!