text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 185/75R14C 102/100Q CONVEO TRAC 2ID EK000411901

FULDA 185/75R14C 102/100Q CONVEO TRAC 2ID: EK000411901

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.540 ден

Цена
5.190 ден

FULDA 185/75R14C 102/100Q CONVEO TRAC 2 Сезона:Зимска Ширина:185 Висина:75 Дијаметар:14C  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 185/75R14C 102/100Q CONVEO TRAC 2
Бренд Fulda
дијаметар 14
Висина 75
Ширина 185
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!