text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 195/50R16 88V MULTICONTROL XLID EK000423351

FULDA 195/50R16 88V MULTICONTROL XLID: EK000423351

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.960 ден

Цена
6.300 ден

FULDA 195/50R16 88V MULTICONTROL XL Сезона:Целогодишна Ширина: 195 Висина:50 Дијаметар:16  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 195/50R16 88V MULTICONTROL XL
Бренд Fulda
дијаметар 16
Висина 50
Ширина 195
Сезона Целогодишна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!