text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 195/60R15 88H MULTICONTROLID EK000037023

FULDA 195/60R15 88H MULTICONTROLID: EK000037023

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.860 ден

Цена
4.400 ден

FULDA 195/60R15 88H MULTICONTROL Сезона:Целогодишна Ширина: 195 Висина:60 Дијаметар:15  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Пневматиците на FULDA се со препознатливиот германски квалитет, одличен однос помеѓу цената и квалитетот.FULDA пневматиците се со одлично дизајнирана шара која одржува максимален контакт со подлогата за полесно и прецизно управување на возилото.
Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Fulda
дијаметар 15
Висина 60
Ширина 195
Сезона Целогодишна
носивост 88
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!