text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/65R15 91T KRI MONTERO 3 MSIDEK000079282
4.700,00 ден
Нашата најниска цена
2.900,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91T
Сезона Зимска
Ширина 195 mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda