text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 205/55 R16 91V ECOCONTROL HPIDMK-38378
5.650  ден
Цена
3.673  ден

Пневматиците на FULDA се со препознатливиот германски квалитет, одличен однос помеѓу цената и квалитетот.


FULDA пневматиците се со одлично дизајнирана шара која одржува максимален к...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.02.2020

Пневматиците на FULDA се со препознатливиот германски квалитет, одличен однос помеѓу цената и квалитетот.


FULDA пневматиците се со одлично дизајнирана шара која одржува максимален контакт со подлогата за полесно и прецизно управување на возилото.


Image

Vrsta vozila Лично возило
носивост 91
Сезона Летна
ширина 205
висина 55
дијаметар 16 "
Тип на производ Автомобилски гуми