text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 205/65R16C 107/105T CONVEO TRAC 2ID EK000411891

FULDA 205/65R16C 107/105T CONVEO TRAC 2ID: EK000411891

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.890 ден

Цена
7.390 ден

FULDA 205/65R16C CONVEO TRAC 2 Сезона:Зимска Ширина:205 Висина:65 Дијаметар:16C  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 08.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 205/65R16C 107/105T CONVEO TRAC 2
Бренд Fulda
дијаметар 16
Висина 65
Ширина 205
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!