text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 215/40R17 87V MULTICONTROL XL FPID EK000423349

FULDA 215/40R17 87V MULTICONTROL XL FPID: EK000423349

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.250 ден

Цена
6.600 ден

FULDA 215/40R17 87V MULTICONTROL XL FP Сезона:Целогодишна Ширина:215 Висина:40 Дијаметар:17  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 215/40R17 87V MULTICONTROL XL FP
Бренд Fulda
дијаметар 17
Висина 40
Ширина 215
Сезона Целогодишна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!