text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 255/35R19 96V KRI CONTROL HP 2 XL FPID EK000411871

FULDA 255/35R19 96V KRI CONTROL HP 2 XL FPID: EK000411871

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

12.780 ден

Цена
11.790 ден

FULDA 255/35R19 96V KRI CONTROL HP 2 Сезона:Зимска Ширина:255 Висина:35 Дијаметар:19  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 255/35R19 96V KRI CONTROL HP 2 XL FP
Бренд Fulda
дијаметар 19
Висина 35
Ширина 255
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!