text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 275/45R20 110V KRI CONTROL SUV XL FPID EK000411863

FULDA 275/45R20 110V KRI CONTROL SUV XL FPID: EK000411863

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

14.500 ден

Цена
13.390 ден

FULDA 275/45R20 110V KRI CONTROL SUV Сезона:Зимска Ширина:275 Висина:45 Дијаметар:20  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 275/45R20 110V KRI CONTROL SUV XL FP
Бренд Fulda
дијаметар 20
Висина 45
Ширина 275
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!