text.skipToContent text.skipToNavigation

Fulda EcoControl HP 145/65 R15ID EK000382109

Fulda EcoControl HP 145/65 R15ID: EK000382109

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.090 ден

Цена
3.700 ден

Fulda EcoControl HP 145/65 R15 - Пневматик наменет за помали возила како Мерцедес Смарт. Повеќе инфо за пневматиците секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Fulda EcoControl HP 145/65 R15 - Пневматик наменет за помали возила како Мерцедес Смарт. Повеќе инфо за пневматиците секој работен ден од 8 до 16 часот на контакт телефонот 02 3202 900
Бренд Fulda
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 145
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!