text.skipToContent text.skipToNavigation
GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16CIDEK000211036
4.700  ден
Цена
4.400  ден
GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.06.2020

GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C
Вид на возило Комби возило
носивост 109
Сезона Летна
ширина 215
висина 65
дијаметар 16 "
Бренд General tire
Тип на производ Автомобилски гуми