text.skipToContent text.skipToNavigation

GOODYEAR 175/60R15 81T UG 9+ MSID EK000559292

GOODYEAR 175/60R15 81T UG 9+ MSID: EK000559292

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.350 ден

Цена
6.790 ден

GOODYEAR 175/60R15 81T UG 9+ MS  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GOODYEAR 175/60R15 81T UG 9+ MS
Бренд Goodyear
дијаметар 15
Висина 60
Ширина 175
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!