text.skipToContent text.skipToNavigation

GOODYEAR 245/35R20 95V UG PERF G1 NA0 XL FPID EK000559241

GOODYEAR 245/35R20 95V UG PERF G1 NA0 XL FPID: EK000559241

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

27.000 ден

Цена
24.990 ден

GOODYEAR 245/35R20 95V UG PERF G1 NA0 XL FP  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GOODYEAR 245/35R20 95V UG PERF G1 NA0 XL FP
Бренд Goodyear
дијаметар 20
Висина 35
Ширина 245
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!