text.skipToContent text.skipToNavigation

GoodYear 185/55R15 82H EFFIGRIP PERFID EK000425663

GoodYear 185/55R15 82H EFFIGRIP PERFID: EK000425663

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.290 ден

Цена
7.790 ден

GoodYear 185/55R15 82H EFFIGRIP PERF  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GoodYear 185/55R15 82H EFFIGRIP PERF
Бренд Goodyear
дијаметар 15
Висина 55
Ширина 185
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!