text.skipToContent text.skipToNavigation

GoodYear 215/70R16 100H EFFICIENTGRIP 2 SUVID EK000425658

GoodYear 215/70R16 100H EFFICIENTGRIP 2 SUVID: EK000425658

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.080 ден

Цена
9.000 ден

GoodYear 215/70R16 100H EFFICIENTGRIP 2 SUV  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GoodYear 215/70R16 100H EFFICIENTGRIP 2 SUV
Бренд Goodyear
дијаметар 16
Висина 70
Ширина 215
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!