text.skipToContent text.skipToNavigation

GoodYear 225/65R17 102H EFFICIENTGRIP 2 SUVID EK000425702

GoodYear 225/65R17 102H EFFICIENTGRIP 2 SUVID: EK000425702

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.160 ден

Цена
9.100 ден

GoodYear 225/65R17 102H EFFICIENTGRIP 2 SUV  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GoodYear 225/65R17 102H EFFICIENTGRIP 2 SUV
Бренд Goodyear
дијаметар 17
Висина 65
Ширина 225
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!