text.skipToContent text.skipToNavigation

GoodYear 235/35ZR20 (92Y) EAG F1 SUPERSPORT XL FPID EK000425689

GoodYear 235/35ZR20 (92Y) EAG F1 SUPERSPORT XL FPID: EK000425689

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

16.730 ден

Цена
15.000 ден

GoodYear 235/35ZR20 (92Y) EAG F1 SUPERSPORT XL FP  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 31.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GoodYear 235/35ZR20 (92Y) EAG F1 SUPERSPORT XL FP
Бренд Goodyear
дијаметар 20
Висина 35
Ширина 235
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!