text.skipToContent text.skipToNavigation

GoodYear 245/30R21 91Y EAG F1 ASY 5 XL FPID EK000425718

GoodYear 245/30R21 91Y EAG F1 ASY 5 XL FPID: EK000425718

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

21.720 ден

Цена
19.990 ден

GoodYear 245/30R21 91Y EAG F1 ASY 5 XL FP  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GoodYear 245/30R21 91Y EAG F1 ASY 5 XL FP
Бренд Goodyear
дијаметар 21
Висина 30
Ширина 245
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!