text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK 195/60R15T 88T WiNter i*cept RS3 W462ID EK000572478

HANKOOK 195/60R15T 88T WiNter i*cept RS3 W462ID: EK000572478

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.780 ден

Цена
4.500 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

 Бренд Hankook
дијаметар 15
Висина 60
Ширина 195
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!