text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK 205/75 R16C 110/108R WiNter i*cept LV RW12ID EK000572525

HANKOOK 205/75 R16C 110/108R WiNter i*cept LV RW12ID: EK000572525

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.961 ден

Цена
7.500 ден

HANKOOK 205/75 R16C 110/108R WiNter i*cept LV RW12  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
HANKOOK 205/75 R16C 110/108R WiNter i*cept LV RW12
Бренд Hankook
дијаметар 16
Висина 75
Ширина 205
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!