text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK 235/65R17V XL 108V WiNter i*cept evo3 X W330AID EK000572534

HANKOOK 235/65R17V XL 108V WiNter i*cept evo3 X W330AID: EK000572534

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.047 ден

Цена
9.500 ден

Hankook Winter iCept EVO 3 W330  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook Winter iCept EVO 3 W330 

Бренд Hankook
дијаметар 17
Висина 65
Ширина 235
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!