text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK 245/35R19W XL 93W WiNter i*cept evo3 W330ID EK000572500

HANKOOK 245/35R19W XL 93W WiNter i*cept evo3 W330ID: EK000572500

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

14.707 ден

Цена
13.900 ден

Hankook Winter iCept EVO 3 W330  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook Winter iCept EVO 3 W330 

Бренд Hankook
дијаметар 19
Висина 35
Ширина 245
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!