text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK I'CEPT EVO2 (W320) - 225/55 R17 94HID EK000037592

HANKOOK I'CEPT EVO2 (W320) - 225/55 R17 94HID: EK000037592

Цена
10.400 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во  2017 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.