text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK I'CEPT EVO2 (W320) - 245/35 R19 93VID EK000037546

HANKOOK I'CEPT EVO2 (W320) - 245/35 R19 93VID: EK000037546

Цена
17.030 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2017 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.