text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK I'CEPT RS (W442) - 165/65 R14 79TID EK000037565

HANKOOK I'CEPT RS (W442) - 165/65 R14 79TID: EK000037565

Цена
3.720 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2017 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.