text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK I'CEPT RS2 (W452) - 205/55 R16 91TID EK000037617

HANKOOK I'CEPT RS2 (W452) - 205/55 R16 91TID: EK000037617

Цена
5.770 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.