text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 175/65 R14 82T Kinergy Eco2 K435ID EK000573789

Hankook 175/65 R14 82T Kinergy Eco2 K435ID: EK000573789

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.790 ден

Цена
3.600 ден

Hankook K435 ECO 2 Потрошувачка:C Запирање:A Бучност:70 dB  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook K435 ECO 2 

Потрошувачка:C

Запирање:A

Бучност:70 dBБренд Hankook
дијаметар 14
Висина 65
Ширина 175
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!