text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 185/65R15 88T Kinergy Eco2 K435ID EK000441674

Hankook 185/65R15 88T Kinergy Eco2 K435ID: EK000441674

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.290 ден

Цена
3.900 ден

Hankook K435 ECO 2 Потрошувачка:C Запирање:A Бучност:70 dB  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook K435 ECO 2 Запирање:B   Бучава:70 dB  Потрошувачка:C - Производство Унгарија, тековна сезона! 


Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Hankook
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 185
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!