text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 195/60 R15 88H Ventus Prime 3 K125ID EK000573796

Hankook 195/60 R15 88H Ventus Prime 3 K125ID: EK000573796

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.300 ден

Цена
5.000 ден

Hankook направи гума која е одличен баланс помеѓу перформансите и сигурноста во однос на нејзината цена.Hankook Ventus Prime 3 е гума која кочион...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook направи гума која е одличен баланс помеѓу перформансите и сигурноста во однос на нејзината цена.Hankook Ventus Prime 3 е гума која кочиониот пат го намали за 8% во однос на предходниот модел.

Тоа е постигнато со 4 широки канали кои ги оптимизираат возачките карактеристики во однос на временските промени на коловозите. Нормално овој дизајн го смалува ризикот од аквапланинг! 

Hankook Ventus Prime 3 K125 

 


-Одлични перформанси при управување на возилото на суви и мокри коловози 

-Намален отпор на тркалање

-Стабилен и угоден при поголеми брзини 

.
Бренд Hankook
дијаметар 15
Висина 60
Ширина 195
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!