text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 195/65R15 91T Winter iCept RS3 W462ID EK000474688

Hankook 195/65R15 91T Winter iCept RS3 W462ID: EK000474688

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

3.990 ден

Цена
3.500 ден

нов модел I*Cept R3 W462 Сезона:Зимска Ширина:195 Висина:65 Дијаметар:15  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 04.04.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 Бренд Hankook
дијаметар 15
Висина 65
Ширина 195
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!