text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 205/60R16 92H Ventus Prime 4 K135 TL - 2023 Год.ID EK000525547

Hankook 205/60R16 92H Ventus Prime 4 K135 TL - 2023 Год.ID: EK000525547

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со DINERS CLUB картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.280 ден

Цена
5.000 ден

Hankook не запозна со летниот новитет, генерација 4.Ventus Prime или Hankook K135 serije.Во споредба со стариот модел Ventus Prime 3, ветува посебни подобрувања во управува...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook не запозна со летниот новитет, генерација 4.Ventus Prime или Hankook K135 serije.Во споредба со стариот модел Ventus Prime 3, ветува посебни подобрувања во управувањето на возилото и повеќе поминати километри. 

Ознаки: Потрошувачка C, Запирање А, Бучавост 69 dB

Автомобилските гуми се произведени во тековната летна сезона во фабриките на Ханкок во Унгарија!

 Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Hankook
дијаметар 16
Висина 60
Ширина 205
Сезона Летна
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!