text.skipToContent text.skipToNavigation

Hankook 215/65R16 98H Winter I*Cept R3 W462 DOT3722ID EK000474687

Hankook 215/65R16 98H Winter I*Cept R3 W462 DOT3722ID: EK000474687

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.850 ден

Цена
6.000 ден

Master Card 5% попуст!

нов модел I*Cept R3 W462 Сезона:Зимска Ширина:215 Висина:65 Дијаметар:16  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

 Тип на производ Автомобилски гуми
Бренд Hankook
дијаметар 16
Висина 65
Ширина 215
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!